KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14752047
nr 1475 2047
Gunilla Kumlin
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Golfspelare. Signerad. Mixed media, bildmått: 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 32x38 cm
Gunilla Kumlin, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:34:35
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer